• Deniz Sıhhi Tesisat Ankara Makineli Petek Temizleme

  Ankara Makineli Petek Temizleme

  Makine ile tercihe göre kimyasallı ya da kimyasalsız Kalorifer Petek Temizliği için hizmet vermekteyiz. Petek temizleme cihazını banyodan sisteme bağlayarak tek noktadan bütün odaları sökmeden temizleye biliyoruz.

  Devamını Oku
 • Deniz Sıhhi Tesisat Ankara Tıkalı Kanal ve Lavabo Açma

  Ankara Tıkalı Kanal ve Lavabo Açma

  Ev ve iş yerlerinde tuvalet ve lavabo gibi alanlarda ki atık su tahliyesini yapan gider boruların da görülen en sık sorun Tıkalı Kanal Açma sorunudur. Genel olarak gider boruları gizli bölmelerden egçtiği için Tıkanıklık açma çalışması dışarıdan yapılamaz. Bu sebeple Tıkanıklık Açma işlemi robot makine ile en yakın gider çıkış borusundan yapılır.

  Devamını Oku
 • Deniz Sıhhi Tesisat Ankara Su Kaçak Tespiti

  Ankara Su Kaçak Tespiti

  Su tesisat arıza ve onarımlarında her alanda olduğu gibi artık bilgisayarlı cihazlar kullanılmaktadır. Bu cihazlar sayesinde özellikle bulunması sorun olan ve eskiden bula bilmek için ev de her yeri kırma zorunda kaldığımız Su Kaçak Tespiti işlemini cihazlar ile Kırmadan yapa bilmekteyiz.

  Devamını Oku
 • Deniz Sıhhi Tesisat Ankara Su Tesisatçısı

  Ankara Su Tesisatçısı

  Binalarda ev yada iş yerlerinde banyo, tuvalet ve mutfak gibi alanlarda su kullanımı temizlik ve hijyen için çok önemli bir kaynaktır.

  Devamını Oku
 • Deniz Sıhhi Tesisat Kameralı Kanal Görüntüleme

  Kameralı Kanal Görüntüleme

  İnsan gün içerisinde kullandığı atık suyu şehir ve köylerden dışarı taşıya bilmek için de bir tesisat boru sistemi kurmuştur. Bu sisteme Kanalizasyon sistemi denir. Kanalizasyonlar arası geçiş borularına da kanal denir.

  Devamını Oku
 • Deniz Sıhhi Tesisat Kırmadan Kimyasal İle Su Kaçağı Tamiri

  Kırmadan Kimyasal İle Su Kaçağı Tamiri

  Günümüz teknolojisine artık kimyasal ürünlerde dahil olmaktadır. Kombi tesisatı yada sıcak ve soğuk su tesisatından kaynaklı su kaçak arızalarını hiç bir yeri kırmadan Makine ve ilaç kullanarak tamir edebiliyoruz. Bu tip tamir işlemlerine Kimyasallı Su Kaçağı Tamiri de denilmektedir.

  Devamını Oku

Cihazla su kaçağı tespiti, tıkanıklık açma, kanal görüntüleme, petek temizleme, doğalgaz tesisat temizleme ve daha bir çok konuda ustayla whatsapp üzerinden hemen canlı görüşün.

Ustaya Sor